Atribuită
Cumpărare directă
GRESIE 4035-0218 VEINS BEIGE 33X33 M2 21,12 FAIANTA 2042-0530 VEINS BEIGE 25,2X40,2 M2 101,92 PROFIL COLT INT.CREM DE. MARMORAT 2.5M BUC 32,00 MARGINI FAI.EXT.10MM CREM DE.MARM 2.5M BUC 38,00 PRIMUS CHIT ANTIBACT.5KG B56 SEPIA BUC 5,00 DISTANTIERE 2MM (500BUC) PUN 1 PRIMUS ADEZIV GRI EXTERIOR 25KG BUC 7,00 PRIMUS ADEZIV GRI EXT. 25KG 7+1 PROMO BUC 1,00 ADEZIV CERESIT CM9 25KG BUC 30,00
- Număr anunț
- DA26839152
- Autoritate contractantă
- Colegiul National Mihai Eminescu Botosani (CUI 3585570)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44912200-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.665,43 RON
- Valoare atribuită
- 4.665,43 RON
- Data publicării
- 17.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.