Atribuită Cumpărare directă

Prelungitor Bachmann Smart 381.252K, 6 prize Schuko, 5m, White

Număr anunț
DA26872784
Autoritate contractantă
Orasul Titu (CUI 4402590)
Furnizor / câștigător
FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
Cod CPV
31224810-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
227,95 RON
Valoare atribuită
227,95 RON
Data publicării
20.11.2020 00:00
Data finalizării
23.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

227,95 RON

din 227,95 RON estimat