Atribuită Cumpărare directă

Laptop ASUS X509, FHD 15.6" ,Intel i3, 4 GB RAM , 1 TB HDD , Win10 PRO academic

Număr anunț
DA26873912
Autoritate contractantă
CENTRUL JUD. DE RESURSE SI ASISTENTA EDUCATIONALA ALBA (CUI 21483277)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
32.856,88 RON
Valoare atribuită
32.856,88 RON
Data publicării
20.11.2020 00:00
Data finalizării
26.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.856,88 RON

din 32.856,88 RON estimat