Atribuită Cumpărare directă

Servicii de consultanta in relatii cu publicul, realizarea de comunicate de presa, pregatirea interviurilor de mass media, realizarea de clipuri video pentru diverse prezentari.

Număr anunț
DA26882104
Autoritate contractantă
COMUNA CIOROGARLA (CUI 4532450)
Furnizor / câștigător
LUCKY NEXT SRL (CUI 33075590)
Cod CPV
79416200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.500 RON
Valoare atribuită
2.500 RON
Data publicării
23.11.2020 00:00
Data finalizării
24.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.500 RON

din 2.500 RON estimat