Atribuită
Cumpărare directă
lavaliera omnidirectionala folosita la smartphone, DSLR, camere video. Caracteristici: Clip-On Mic pentru Smartphone, DSLR, camere video, Audio recordere, PC etc. Condensator Omnidirectional Condensator de inalta calitate, ideal pentru uzul video profesional Zgomot redus la utilizare Include clip, LR44 baterii, spuma protectiva fata de vant, adaptor 3.5 mm la 6.5mm Boya BY-M1 Lavalier Microphone Specifications - Transducer: Electret Condenser - Polar Pattern: Omni-Directional - Frequency Range: 65 – 18.000 Hz - Signal/Noise: 74dB SPL - Sensitivity: -30dB +/- 3dB / 0dB=1V/Pa, 1kHz - Output Impendence: 1000 Ohm or less - Battery Type: LR44 Included: 1 x Microphone 1 x Foam Windscreen 1 x Adapter 3.5 Jack to 6.3 Jack 1 x LR44 Battery contine un cablu de 6m, cu mufa gold de 3.5mm tip Jack care se poate conecta direct la Smartphone sau la alte tipuri de camere video.
- Număr anunț
- DA26808857
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA MARITIMA DIN CONSTANTA (CUI 2747321)
- Furnizor / câștigător
- F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
- Cod CPV
- 32351000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.623,44 RON
- Valoare atribuită
- 1.623,44 RON
- Data publicării
- 12.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.