Atribuită
Cumpărare directă
ANVELOPA IARNA KUMHO WP51 215/60R17 96H, pentru Dacia Duster SL Blueline DCI 115 4WD cu nr. inmatriculare VL-11-DPE. 4 bucati X 357.14 lei/ bucata = 1.428,56 lei La livrare produsele vor fi insotite de: - factura fiscala; - certificat de conformitate; - certificat de garantie. Plata se va efectua in termen de 30 zile de la primirea produsului. Montajul si echilibratul este inclus in pret si se vor efectua la service-ul autorizat RAR, Nurvil Tuning, de pe Bulevardul Dem Radulescu Nr. 32, Ramnicu Valcea.
- Număr anunț
- DA26844028
- Autoritate contractantă
- JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
- Furnizor / câștigător
- NURVIL TUNING SRL (CUI 15903929)
- Cod CPV
- 34350000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.428,56 RON
- Valoare atribuită
- 1.428,56 RON
- Data publicării
- 18.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.