Atribuită
Cumpărare directă
asigurare Ambulante, Casco+ Mobile Plus, prima de asigurare 23398 lei Asigurat MAI/20569400, Utilizator ISUJ Botosani. Descriere Anunt: Asigurarea autosasiului si a echipamentelor medicale pentru ambulantele cu nr de inmatriculare MAI34901, MAI34958, MAI35163, MAI35162 si MAI34902, valabiliate 12 luni, prima de asigurare totala 23398 ron: - Asigurarea autorasiului conform conditii Flexicasco, valalbilitate 12 luni, prima de asigurare 14196 ron - Asigurarea echipamentelor medicale conform conditii Mobile plus, valabilitate 12 luni, prima de asigurare 9202 ron.
- Număr anunț
- DA26810325
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetan de Urgenta "Mavromati" Botosani (CUI 4557951)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.398 RON
- Valoare atribuită
- 23.398 RON
- Data publicării
- 13.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.