Atribuită Cumpărare directă

PC+Windows Intel core i3-9100F, 8 GB RAM, Placa video GTX 1650, SSD 120GB, HDD 1TB, Carcasa Segotep, Sursa Segotep 500W, T, M, Microsoft Windows 10 Home 32/64-bit, Engleză, Retail/FPP, USB Flash, cod : HAJ-00055

Număr anunț
DA26817920
Autoritate contractantă
Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
Furnizor / câștigător
AS-COMPUTER BUCURESTI SRL (CUI 6612114)
Cod CPV
30213000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.348 RON
Valoare atribuită
2.348 RON
Data publicării
13.11.2020 00:00
Data finalizării
18.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.348 RON

din 2.348 RON estimat