Atribuită
Cumpărare directă
Servicii asigurare CASCO – 25 autovehicule, in conformitate cu anuntul publicitar ADV 1047056/02.11.2020, oferta inregistrata cu nr. 55350/09.11.2020 la Politia locala a Municipiului Craiova, caietul de sarcini nr. 53368/02.11.2020 si anexa nr.1 la caietul de sarcini ; perioada de valabilitate a politelor Casco -12 luni, perioada de valabilitate incepe cu data de 21.11.2020, PRIMA ASIGURARE: 15.454,11 RON Suma asigurata= 995.720,68 lei.
- Număr anunț
- DA26821727
- Autoritate contractantă
- Politia Locala a Municipiului Craiova (CUI 5764998)
- Furnizor / câștigător
- MILLENIUM INSURANCE BROKER (M.I.B.) BROKER DE ASIGURARE-REASIGURARE S.A. (CUI 9557790)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.454,11 RON
- Valoare atribuită
- 15.454,11 RON
- Data publicării
- 16.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.