Atribuită Cumpărare directă

CREION MECANIC 0.7MM ROTRING TIKKY*1buc*10.5 HARTIE COPIATOR A3 SKY COPY 80G/MP 500COLI/TOP*1top*29.08 HARTIE COPIATOR A4 XEROX BUSINESS |80G/MP 500COLI/TOP*10top*13.47 PERMANENT MARKER SCHNEIDER |MAXX 130 ALBASTRU*1buc*3.22 PERMANENT MARKER SCHNEIDER |MAXX 130 NEGRU*1buc*3.22 TONER XEROX 106R02778 - BLACK*1buc*269.74

Număr anunț
DA26809770
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE CHIMIE FIZICA ILIE MURGULESCU (CUI 4267176)
Furnizor / câștigător
MARKETING CONCEPT SRL (CUI 30912165)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
995,36 RON
Valoare atribuită
995,36 RON
Data publicării
12.11.2020 00:00
Data finalizării
13.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

995,36 RON

din 995,36 RON estimat