Atribuită
Cumpărare directă
NVR Hikvision 32 canale IP DS-7632NI-K2; 8MP, compresie: H.265/ H.265+/H.264/H.264+/MPEG; rezolutie: 8MP/6MP/5MP/4MP/3MP/1080p/UXGA/ 720p/VGA/4CIF/DCIF/2CIF/CIF/QCIF, Incoming /Outgoing bandwidth: 256 Mbps/160 Mbps, Decoding: 8-ch @ 1080p (30fps), playback simultan: 16ch, HDMI output: 4K (3840 × 2160)/30Hz, VGA output: 1920 × 1080/60Hz, interfata audio: 1-ch, RCA (Linear, 1 KΩ); 2 x interfat SATA 6TB per HDD, interfata retea: 1, RJ-45 10/100/1000 Mbps self-adaptive Ethernet interface; alarme: 4in/1out, 1 × USB 2.0, 1 × USB 3.0, dimensiuni: 385 × 315× 52 mm, greutate: 1kg Garantie: 60 Supported hdds: 2 Tehnologie: Ip Număr canale video: 32-channels Rec-resolution: Hd 8mp Cod produs: DS-7632NI-K2
- Număr anunț
- DA26815856
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul de Politie al Judetului Olt (CUI 4286500)
- Furnizor / câștigător
- TIK COMMUNICATIONS SRL (CUI 36570215)
- Cod CPV
- 35125000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 991,46 RON
- Valoare atribuită
- 991,46 RON
- Data publicării
- 13.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.