Atribuită Cumpărare directă

• Lungime ≈ 1000 cm • Diametru ≈ 3.8 cm • Greutate ≈ 8 kg

Număr anunț
DA26818986
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE BASCHET (CUI 4203857)
Furnizor / câștigător
ANABERT SOLSERV S.R.L. (CUI 42472017)
Cod CPV
37440000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.390 RON
Valoare atribuită
9.390 RON
Data publicării
15.11.2020 00:00
Data finalizării
16.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.390 RON

din 9.390 RON estimat