Atribuită Cumpărare directă

sigurare casco DACIA LOGA Cap cilind - 898cmc Putere - 66kw Masa - 1534 kg An fabricatie - 2019 Valabilitate 12 luni - 01/12/2020 - 30/11/2021 Suma asig - 41294 lei Prima de asig - 1953.50 lei

Număr anunț
DA26817451
Autoritate contractantă
CURTEA DE APEL GALATI (CUI 17043103)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.953,50 RON
Valoare atribuită
1.953,50 RON
Data publicării
13.11.2020 00:00
Data finalizării
17.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.953,50 RON

din 1.953,50 RON estimat