Atribuită Cumpărare directă

ULEI CASTROL 5W30 1L, ULEI ELF 5W30 1L ULEI 2T 1L LICHID ADBLUE 20L ULEI COMPRESOR 1L

Număr anunț
DA26821625
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02043 Braila (CUI 4342944)
Furnizor / câștigător
ALHAMBRA IMPEX SRL (CUI 8511850)
Cod CPV
09211200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.929,04 RON
Valoare atribuită
2.929,04 RON
Data publicării
16.11.2020 00:00
Data finalizării
17.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.929,04 RON

din 2.929,04 RON estimat