Atribuită
Cumpărare directă
1 HEMISUCCINAT DE HIDROCORTIZON CUTIE CU PULBERE + SOLVENT 15 3,81 57,15 2 FITOMINADIONA ( vit. K) FIOLE 20 3,13 62,6 3 VITAMINA C 5ml FIOLE 13 4,7 61,1 4 PAPAVERINA COMPRIMATE 50mg 10 0,66 6,6 5 CALCIU GLUCONIC 10% FIOLA 5ml 10 1,71 17,1 6 CALCIU EFERVESCENT FLACON 10 COMPRIMATE 5 9 45 7 SALBUTAMOL VENTOLIN SPRAY 100mg/DOZA 1 9,26 9,26 8 . 10 CLOROCALCIN flacon 6 8,82 52,92 11 ALGOCALMIN FIOLE 14 1,57 21,98 12 ALGOCALMIN COMPRIMATE 40 0,33 13,2 13 ANTINEVRALGIC FORTE COMPRIMATE 30 0,8 24 14 KETONAL COMPRIMATE 150mg 20 0,68 13,6 15 CLINDAMICINA CAPSULE 300mg 30 0,83 24,9 16 AMOXICILINA (875mg + ACID CLAVULANIC 125mg AUGUMENTIN SAU AMOXIKLAV 1g- COMPRIMATE - BUCATI 61 0,6 36,6 17 AMOXICILINA 500mg CAPSULE 11 0,35 3,85 18 NUROFEN COMPRIMATE 400mg 100 1,13 113 19 PARACETAMOL COMPRIMATE 140 0,12 16,8 22 LORATADINA SAU DESLORATADINA DASSELTA CLARITIN 10 MG /AERIUS 5 MG -COMPRIMATE 10 0,3 3 23 GLUCOZA 5% FLACON 1000ml 1 4,61 4,61 24 DIAZEPAM FIOLE 10mg/2ml 5 2,28 11,4 598,67
- Număr anunț
- DA26813762
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Asistenta Medicala al municipiului Galati (CUI 26716896)
- Furnizor / câștigător
- ALOPATIA SRL (CUI 10478275)
- Cod CPV
- 33690000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 598,67 RON
- Valoare atribuită
- 598,67 RON
- Data publicării
- 13.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.