Atribuită
Cumpărare directă
302RV93055 KYOCERA FUSER FK1150,100K,M2135/M2635/M2735/M2040/M2540/M2640/P2235/P2040,ORIGINAL 6.00 BUC 700.00 /buc. RM2-5425-000CN HP FUSER RM2-5425,220V,M402,M426,ORIGINAL 6.00 BUC 515.00/buc. 013R00679 XEROX DRUM 013R00679,BK,80K,B1022/B1025,ORIGINAL 1.00 BUC 850.00/buc. 44848805 OKI FUSER 44848805,100K,C831,841 ORIGINAL 1.00 BUC 425.00/buc.
- Număr anunț
- DA26818380
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
- Furnizor / câștigător
- VIC INSERO SRL (CUI 29099973)
- Cod CPV
- 30125000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.565 RON
- Valoare atribuită
- 8.565 RON
- Data publicării
- 13.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.