Atribuită
Cumpărare directă
Coprocultor 30 ml steril, ambalat individual, Vata hidrofila pentru uz medicinal tip BC. • Materie prima: bumbac 100%. • Banda bine cardata. • Culoare: alba. • Hidrofilia: 7 secunde • Aciditate / alcalinitate: lipsa • Umiditate: 8.5% • Respecta conditiile din STAS 2969/89 • Mod de etichetare: produs ambulat in punga de plastic, imprimata prin tipizare cu denumire produs, denumire si adresa producator, masa neta, lotul, data fabricatiei si a expirarii, termenul de valabilitate. • Ambalajele individuale se introduc intr-un ambalaj comun marcat cu urmatoarele mentiuni: producatorul, masa neta a pachetului, lotul, numar de bucati pe ambalaj, data expirarii. • Termen de valabilitate: 4 ani.
- Număr anunț
- DA26816223
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02464 BUCURESTI (CUI 4364675)
- Furnizor / câștigător
- PANSIPROD DISTRIBUŢIE SRL (CUI 32011857)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 590,40 RON
- Valoare atribuită
- 590,40 RON
- Data publicării
- 13.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.