Atribuită
Cumpărare directă
Computer de birou Sistem PC All in One ASUS Zen Z272SDT-BA038R DISPLAY Tip ecran LED Diagonala (inch) : 27 Rezolutie (pixeli) : 3840 x 2160 FormatUHD Alte caracteristici ecran Touch; Glare PROCESOR Tip processor Intel Core i 7 Producator procesor Intel Model processor 8400T Generatie 8 Nuclee fizice 6 Nuclee virtuale 12 Frecventa procesor (GHz) 2 4 Frecventa maxima procesor (GHz) 4 Socket FCLGA 1151 Cache (MB) 12 Tehnologie 14 nm Procesor grafic integral Intel® UHD Graphics 630 PLACA DE BAZA Chipset B360 Sunet integral HD Audio MemorieRAM Capacitate RAM (GB) : 16 Tip memorie DDR4 Frecventa (MHz) :2400 Slot 16 GB STOCARE Capacitate HDD (GB) 1000 lnterfata SAT A Viteza de rotatie (RPM) 5400 Capacitate SSD (GB) 256 Tip SSD M.2SATA PLACA VIDEO ProducatorNVIDIA Procesor video NVIDIA GeForce GTX 1050 Tip placa video Dedicata Memorie video 4 GB Tip memorie GDDR5 MULTIMEDIA Difuzoare Da Tehnologie audio Harman Kardon Microfon Da Unitate optica Nu Tip webcam IR Camera Rezolutie CMP) 1.0 COMUNICATII Bluetooth Da Versiune 5.0 Retea integrata Gigabit Ethernet Wireless 802.11 ac PORTURI USB 3.1 Type A Gen 2 : 4 USB 3.1 Type C Gen 2 : 1 RJ-45 : 1 HDMl : 2 lesire audio Da lntrare microfon Da Audio Jack Combo Cititor de carduri 2 in 1 SOFTWARE Sistem operare Windows 10 Pro Biti 64 INFORMATII SUPLIMENTARE Putere sursa (W) 180 Continut pachet Sistem AIO, Mouse Wireless, Tastatura Wireless Garantie Garantie comerciala 36 luni Free pick-up - return Garantie de conformitate 36 luni ALTELE Greu
- Număr anunț
- DA26814316
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
- Furnizor / câștigător
- SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
- Cod CPV
- 30213300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.999 RON
- Valoare atribuită
- 6.999 RON
- Data publicării
- 13.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.