Atribuită
Cumpărare directă
Solutie de clorhexidina 0,1% conceputa special pentru igiena orala a pacientior imobilizati in Terapie Intensiva. Se prezinta sun forma de pliculete a cate 5ml/plic solutie 0,1%, iar cutia contine 10 pliculete. Firma AGP Invest International srl aplica de la 25 mai 2018 noul Regulament European privind protectia datelor personale. Inainte de a comanda cititi cu atentie sectiunea “Informatii privnd protectia datelor cu caracter personal”. Prin plasarea comenzii sunteti de acord cu termenii si conditiile de functionare ale site-ului.
- Număr anunț
- DA26833143
- Autoritate contractantă
- Institutul de Boli Cardiovasculare "Prof.Dr.C.C. Iliescu (CUI 4203628)
- Furnizor / câștigător
- A.G.P. INVEST INTERNATIONAL SRL (CUI 19175836)
- Cod CPV
- 33000000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.100 RON
- Valoare atribuită
- 2.100 RON
- Data publicării
- 17.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.