Atribuită Cumpărare directă

Scaun NEGRU Tapiterie: Piele ecologica DIMENSIUNI: Inaltime reglabila scaun 112 cm - 122 cm Adancime totala scaun: 74 cm Latime sezut: 50 cm Adancime sezut: 50 cm Inaltime sezut: 44-54 cm Greutate maxima suportata: 120 Kg

Număr anunț
DA26833590
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02358 Bucuresti (CUI 14729868)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
39113000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.704 RON
Valoare atribuită
4.704 RON
Data publicării
17.11.2020 00:00
Data finalizării
18.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.704 RON

din 4.704 RON estimat