Atribuită Cumpărare directă

Test gripa Influenza A/B, Caseta, Toate accesoriile si controale incluse Test rapid (caseta) imuncromatografic pentru detectarea calitativa a antigenului Influenza tip A si B in exudate nazale si nazofaringiene. Continut kit: teste (casete), solutie buffer 10 ml, tuburi cu capac, exudate nazale sterile, 1 control pozitiv, 1 control negativ, instructiuni de lucru. Impachetare: 25 teste / kit. Produsele detin marcaj de conformitate CE si certificate de calitate pe lot. COMANDA PE SEAP ESTE FERMA TERMEN DE LIVRARE 3 ZILE LUCTAROARE,PRODUSUL SA FIE INSOTIT DE CERTIFICATE DE CALITATE SI CONFORMITATE,VALABILITATE MINIM 1 AN,PE FACTURA CONTUL DE TREZORERIE

Număr anunț
DA26830054
Autoritate contractantă
UM 0510 BUCURESTI (CUI 11353288)
Furnizor / câștigător
A & A PRO DIAGNOSTIC SRL (CUI 23068692)
Cod CPV
33141625-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.900 RON
Valoare atribuită
5.900 RON
Data publicării
16.11.2020 00:00
Data finalizării
17.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.900 RON

din 5.900 RON estimat