Atribuită
Cumpărare directă
Furnizare lectori curs operator introducere si validare date.Cursul cuprinde 123 ore.(teorie +practica.Graficul desfasurator al cursului va fi intocmit de responsabilul de curs.Dupa fianlizarea achizitiei in SEAP se va incheia un contract de furnizare lectori.
- Număr anunț
- DA26825341
- Autoritate contractantă
- AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA CARAS-SEVERIN (CUI 11381407)
- Furnizor / câștigător
- NEW HOPE SRL (CUI 15922955)
- Cod CPV
- 80530000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.189,40 RON
- Valoare atribuită
- 2.189,40 RON
- Data publicării
- 16.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.