Atribuită
Cumpărare directă
4 variante de biocid concentrat: - 36 plus arterial, contine 33% formaldehida - Cavity King, contine 25 % formaldehida - Tissue Guard, contine 32% formaldehida - X-20, contine 20% formaldehida Utilizare pentru dezinfectia si conservarea cadavrelor sau a unor parti ale acestora. Flacon 473 ml substanță activă Autorizatie/Aviz Biocide
- Număr anunț
- DA26818397
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta Bagdasar-Arseni (CUI 4943871)
- Furnizor / câștigător
- TUNIC PROD SRL (CUI 3573061)
- Cod CPV
- 24327000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.200 RON
- Valoare atribuită
- 5.200 RON
- Data publicării
- 13.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.