Atribuită Cumpărare directă

Lenovo Tab M10HD(X306X) 4/64GB ZA6V0047BG+Husa PRET/buc 169 Euro plus TVA 1 EURO = 4.8690 Lei

Număr anunț
DA26827951
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 GHERLA (CUI 4547001)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
Cod CPV
30213200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.685,80 RON
Valoare atribuită
24.685,80 RON
Data publicării
16.11.2020 00:00
Data finalizării
17.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.685,80 RON

din 24.685,80 RON estimat