Atribuită
Cumpărare directă
Dosar plic carton duplex - 50 bucati x 0,60 lei Plic C4 siliconic alb - 50 bucati x 0,28 lei Plic C5 siliconic alb - 50 bucati x 0,18 lei Capsator 30 coli metalic - 1 bucata x 16,50 lei Perforator 30 coli metalic - 1 bucata x 19,50 lei Foarfeca 20,5cm - 1 bucata x 6,40 lei Cutter mare semiprofessional - 1 bucata x 5,40 lei Tavita plastic orizontala - 4 bucati x 7,95 lei USB 32 Gb. metalic - 3 bucati x 35,00 lei Ascutitoare plastic dubla cu rezervor - 2 bucati x 2,40 lei Carioca 12 culori - 1 set x 6,80 lei Banda corectoare 5mm x8m - 3 bucati x 2,85 lei Pix cu mecanism - 3 bucati x 3,10 lei Creion cu guma - 3 bucati x 0,85 lei Agrafe plastic 28mm color - 5 cutii x 1,50 lei Capse 24/6 - 4 cutii x 1,00 lei Buretiera simpla - 1 bucata x 2,60 lei File plastic A4 100 bucati/set - 1 set x 7,50 lei Marker permanent - 5 bucati x 2,70 lei Sfoara bumbac 100 gr. - 10 gheme x 2,90 lei
- Număr anunț
- DA26830734
- Autoritate contractantă
- Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
- Furnizor / câștigător
- POINT PAPER SRL (CUI 6821978)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 333,70 RON
- Valoare atribuită
- 333,70 RON
- Data publicării
- 17.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.