Atribuită
Cumpărare directă
PRODUSE CONSUMABILE LABORATOR Cod produs Produs U.M. P.U. LEI fara TVA P.T LEI fara TVA 7.630 153 Spatula Assortment 7 buc/set 1 120 120 9.071 997 Sticle 2L Buc 4 238 952 9.013 902 Berzelius 100ml 10 buc/pk 1 45 45 9.013 911 Berzelius 600ml 10 buc/pk 1 85 85 9.276 606 Baloane cotate 100ml buc 4 20 80 9.161 381 Cutie lame microscop (50slides) buc 4 50 200 9.205 285 Furtun silicon 8mm int m.l. 5 25 125 9.171 225 Pensa curbata Buc 1 28 28 4.008 474 Pensa dreapta Buc 1 18 18 9.130 383 Benzi pH 4.5-10 Buc 2 58 116 9.164 355 Mojar cu pistil buc 1 135 135 9.400 979 Markere crio 4 buc/set 1 79 79 6.050 151 Placute 4 well 120 buc/cutie 1 890 890 TOTAL LEI FARA TVA 2873
- Număr anunț
- DA26820696
- Autoritate contractantă
- Institutul de Biologie si Patologie Celulara '' Nicolae Simionescu'' (CUI 4364268)
- Furnizor / câștigător
- DACCHIM SRL (CUI 12062074)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.873 RON
- Valoare atribuită
- 2.873 RON
- Data publicării
- 16.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.