Atribuită Cumpărare directă

ID011A03A BRIDA ZINCATA M 3 ,IA1CA049B010 CABLU NORMAL 7X7 D 1 MM

Număr anunț
DA26830447
Autoritate contractantă
SC SERVICII PUBLICE IASI SA (CUI 27277063)
Furnizor / câștigător
CABLERO STEEL GROUP SRL (CUI 6658537)
Cod CPV
42419000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
266,20 RON
Valoare atribuită
266,20 RON
Data publicării
17.11.2020 00:00
Data finalizării
18.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

266,20 RON

din 266,20 RON estimat