Atribuită Cumpărare directă

Tavita renala fabricata din celuloza 100%. Impermeabilitate mai mare de 24h pentru apa, sange, urina, suc gastric. Usor de manevrat, recipentul este astfel modelat incat poate fi plasat usor langa corpul pacientului, adesea la inaltimea pieptului. Tavita renala este ideala si pentru primirea bandajelor imbibate sau a deseurilor medicale. Ambalaj: 300 bucati / cutie.

Număr anunț
DA26830053
Autoritate contractantă
Spitalul de Boli Infectioase si Tropicale "Dr. Victor Babes (CUI 4266049)
Furnizor / câștigător
NOVOMED INTERNATIONAL SRL (CUI 31266046)
Cod CPV
33198000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.880 RON
Valoare atribuită
1.880 RON
Data publicării
16.11.2020 00:00
Data finalizării
17.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.880 RON

din 1.880 RON estimat