Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL CONTINE: 1 BALAMA SUDABILA 25#2000000083759 buc 2 5.7983 2 FOLIE 4200 X 0.12 CT#2000000085388 kg 4.6 5.4622 3 PLACAJ TEGO 19-20 (2.44X1.22MM) NEGRU #2000000378701 buc 2 105.042 4 PLATBANDA 30X3 (6ML-BUC) #2000000312101 ml 4 3.3529 5 BARA OTEL BST500S D10MM (6ML-BUC) #2000000422237 buc 1 11.7647 6 BURGHIU METAL 9MM HSS-E COBALT #5949034918880 buc 1 18.0672
- Număr anunț
- DA26840523
- Autoritate contractantă
- Comuna Cristesti (CUI 4323357)
- Furnizor / câștigător
- SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 290,05 RON
- Valoare atribuită
- 290,05 RON
- Data publicării
- 17.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.