Atribuită Cumpărare directă

RIVOTRIL 0.5MG X 50TBL (CLONAZEPAMUM) F. HOFFMANN-LA ROCHE LTD. LACTECON 667G/L X 200ML (LACTULOSUM) ABBOTT LOGISTICS BV SUMETROLIM 400MG/80MG X 20CPR EGIS PHARMACEUTICALS LTD.CO. CLONIDINA 0.15MG 5BL X 10CP SINTOFARM AMPICILINA 500MG X 10CPS ANTIBIOTICE (AMPICILINUM) FURAZOLIDON ADULTI 100MG X 20CP TERAPIA (FURAZOLIDONUM) Tine loc de comanda!

Număr anunț
DA26829310
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE TULGHES (CUI 4367728)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI 335278)
Cod CPV
33661300-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.697,60 RON
Valoare atribuită
1.697,60 RON
Data publicării
16.11.2020 00:00
Data finalizării
17.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.697,60 RON

din 1.697,60 RON estimat