Atribuită Cumpărare directă

SFERA D50CM CU 200,TIMBRU VERDE IMPORT BEC,INSL 440L 336M EK DEZZO,TYR 200L9FL CR DEZZO,SREA 60X60CM

Număr anunț
DA26831141
Autoritate contractantă
Comuna Magherani (Primaria Comunei Magherani) (CUI 4577878)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.772,23 RON
Valoare atribuită
1.772,23 RON
Data publicării
17.11.2020 00:00
Data finalizării
18.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.772,23 RON

din 1.772,23 RON estimat