Atribuită Cumpărare directă

SCA-Sapun lichid 1L TORK capsulat Premium (S1) (6buc/bax)" Buc 5 22.70 113.50 "DIV-Soft Care Des E H5 1.3L (4buc/bax)-dezinfectant lichid pentru maini" Buc 3 59.00 177.00 "SCA-Spuma de maini antibacterian 1L TORK (S4) (6buc/bax)" Buc 1 59.16 59.16

Număr anunț
DA26827420
Autoritate contractantă
CRESA VOINICEL ZALAU (CUI 25490617)
Furnizor / câștigător
OVIVA DISTRIBUTION SRL (CUI 17676130)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
349,66 RON
Valoare atribuită
349,66 RON
Data publicării
16.11.2020 00:00
Data finalizării
17.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

349,66 RON

din 349,66 RON estimat