Atribuită Cumpărare directă

Agent Frigorific R407-1,5kg Filtru cu saci M5 490x490x35mm-4buc Filtru cu saci M5 592x592x45mm-4buc Filtru cu saci G4 590X590X48MM-2BUC Filtru cu saci G4 590X285X48MM-2BUC

Număr anunț
DA26828088
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
Furnizor / câștigător
HVAC & R CONSULTING S.R.L. (CUI 17811180)
Cod CPV
42512000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.326 RON
Valoare atribuită
1.326 RON
Data publicării
16.11.2020 00:00
Data finalizării
18.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.326 RON

din 1.326 RON estimat