Atribuită Cumpărare directă

Periute de dinti de unica folisinta pe canule de succtiune pentru igiena orala a pacientilor imobilizati in Terapie Intensiva. Se prezinta atat simplu, cat si cu aroma de menta. Sunt sterile si de unica folosinta. Produsul are toate certificatele europene de calitate pentru produse medicale

Număr anunț
DA26833399
Autoritate contractantă
Institutul de Boli Cardiovasculare "Prof.Dr.C.C. Iliescu (CUI 4203628)
Furnizor / câștigător
A.G.P. INVEST INTERNATIONAL SRL (CUI 19175836)
Cod CPV
33711700-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.845 RON
Valoare atribuită
1.845 RON
Data publicării
17.11.2020 00:00
Data finalizării
18.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.845 RON

din 1.845 RON estimat