Atribuită
Cumpărare directă
Pachet diverse piese schimb motounelte (Vilager, Maruyama, etc), care sa contina: Cutit masina tuns gazon Vilager 1 buc Suport cutit masina tuns gazon Vilager 1 buc Pana 2 buc Mufa Furtun 3/4 10 buc Conector 7 buc Bujii 3 buc CUrele cutit 2 buc Curea transmisie OMAC M178-2B 1 buc Fulie Motor OMAC m178-2B 1 buc Cutit OMAC M178-2B 1 buc Suport cutit OMAC M178-2B 1 buc Surub cutit 1 buc Fir Damil 330m 1 buc Cap Damil 6 buc FIr Damil 162 m 1 buc Cutit MAruyama 1 buc Rola intindere cu suport ptr.tractoras MTD 1 buc Fir damil 370m 1 buc.
- Număr anunț
- DA26853225
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI OLTENITA (CUI 4294103)
- Furnizor / câștigător
- COM ROM KARNAK SRL (CUI 1932150)
- Cod CPV
- 34300000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.335,11 RON
- Valoare atribuită
- 3.335,11 RON
- Data publicării
- 18.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.