Atribuită
Cumpărare directă
Achizitia consta in cumpararea urmatoarelor produse: 1. NUFAR - dezinfectant universal, 750ml cu buson, Cod produs 55700 - 30 bucati; 2. FARMEC - gel dezinfectant maini, 150ml, Cod produs 5030 - 20 bucati; 3. FARMEC - sapun lichid antibacterian, 500 ml, Cod produs 4980 - 20 bucati,
- Număr anunț
- DA26836979
- Autoritate contractantă
- Societate Comerciala Uzina Termoelectrica Midia Navodari (CUI 14325363)
- Furnizor / câștigător
- FARMEC SA (CUI 199150)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 633,50 RON
- Valoare atribuită
- 633,50 RON
- Data publicării
- 17.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.