Atribuită Cumpărare directă

Conform descrierii din catalog; -zahar vanilat = 8 kg (ambalat la max. 50 gr/buc) -esenta rom = 7 kg (ambalat in recipiente de 18ml-30ml/buc)

Număr anunț
DA26848609
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - U.M. 02145 Constanta (CUI 4304630)
Furnizor / câștigător
MIRA SISTEM GROUP SRL (CUI 14686511)
Cod CPV
15612410-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
367,50 RON
Valoare atribuită
367,50 RON
Data publicării
18.11.2020 00:00
Data finalizării
20.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

367,50 RON

din 367,50 RON estimat