Atribuită Cumpărare directă

Laptop Dell Vostro 5501,15.6"FHD(1920x1080)AG noTouch,Intel Core i5-1035G1(6MB,up to 3.6 GHz),8GB(1x8GB)2666MHz DDR4,512GB(M.2)PCIe NVMe SSD,Intel UHD Graphics,Intel Wi-Fi 802.11ac(2x2)+Bth,Backlit KB,noFrgp,3-cell 40WHr,Win10Pro,3Yr NBD

Număr anunț
DA26849825
Autoritate contractantă
Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
Furnizor / câștigător
TOP TECH (CUI 2114184)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.120 RON
Valoare atribuită
4.120 RON
Data publicării
18.11.2020 00:00
Data finalizării
18.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.120 RON

din 4.120 RON estimat