Atribuită
Cumpărare directă
PACHET MATERIALE PLACA RIGIPS 1200X2600-12.5M - 17 BUC X 18.91 LEI/BUC OSB 3 10 MM - 8 BUC X 38.66 LEI/BUC GLET DE FINISAJ 20 KG - CERESIT CT126 - 2 SACI X 24.37 LEI/SAC SURUB GIPS CARTON 3.5*35 - 500 BUC X 0.03 LEI/BUC BANDA IMBINARE RIGIPS 90ML - 2 BUC X 13.03 LEI/BUC CIMENT CEMROM 40KG - 4 SACI X 17.65 LEI/SAC CUIE 4.5X120 - 1 KGX 5.04 LEI/KG CUIE 3.0X80 - 1 KGX 5.04 LEI/KG SCOABE 08 - 10 BUC X 1.43 LEI/BUC VOPSEA LAVABILA INT KOBER ECOPLAST 15L - 1 BUC X 113.45 LEI/BUC VATA MINERALA ISOVER 16.8MP/ROLA - 2 ROLE X 52.10 LEI/ROL
- Număr anunț
- DA26852536
- Autoritate contractantă
- COMUNA POIANA CAMPINA (PRIMARIA COMUNEI POIANA-CAMPINA PRAHOVA) (CUI 2845737)
- Furnizor / câștigător
- ZONE CONSTRUCT SRL (CUI 18377020)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.034,87 RON
- Valoare atribuită
- 1.034,87 RON
- Data publicării
- 18.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.