Atribuită Cumpărare directă

6984000145302 VOPSEA LAVABILA ZERTIFIKAT PLUS 15L BUC 2.00*252.02 6984000111864 PIGMENT OSKAR 30ML BUC 3.00*10.00 8710439048093 BISON MONTAGE KIT ADEZIV PT.MONTAJ 310ML BUC 3.00*16.72 5946046161266 EMAIL ECOLUX KOLOR BEJ 0.75ML BUC 3.00*26.81 MATCTII2098 GLET RIMANO BIANCO 20 KG SAC 2.00*18.91 6984000006849 COLIER MET CU DIBLU+SURUB 4 BUC 6.00*4.62 6984000002742 REDUCTIE 50*40 GARNIT BUC 2.00*1.60 6984000133583 CONECTOR PP FONTA 110 BUC 4.00*19.24 6984000002780 PIESA CURATIRE 110 GARNIT BUC 2.00*8.82 6984000025871 TEAVA 40/500 PVC BUC 2.00*2.35 6984000002667 RAMIFICATIE 110*50*45 GARNIT BUC 1.00*6.05 6984000002902 COT 110*45 GARNIT BUC 2.00*4.62 6984000002926 COT 110*87 GARNIT. BUC 2.00*5.55 6984000002704 RAMIFICATIE 110*110*67 GARNIT BUC 1.00*8.82 6984000029473 TEAVA 110/1000 PVC BUC 8.00*9.66, 6984000091159 PRES USA BUC 4.00*14.20 3245067824009 LGR INTRERUPATOR SIMPLU ALB FORIX 782400 BUC 5.00*8.82 5948636037838 PROIECTOR LED CU SENZOR 50W 4000LM IP44 4000K WELL BUC 2.00*79.83 4025416962861 GARNITURA ETANSARE INTRE COT SI VAS WC BUC 5.00*8.32 6984000018651 GARNITURA RACORD OL.1' BUC 5.00*0.50 6984000034545 GARNITURA DE ETANSARE 1'' BUC 5.00*0.34 6984000070239 GARNITURA CLINGHERIT ETANSARE 1/2 BUC 100.00*0.17 6984000018675 GARNITURA RACORD OL.1 1/2 BUC 10.00*0.67 6984000018613 GARNITURA ETANSARE 3/4' BUC 100.00*0.21 6984000018668 GARNITURA RACORD OL.1 1/4 BUC 10.00*0.67 6984000018613 GARNITURA ETANSARE 3/4' BUC 100.00*0.21 6984000013113 RACORD FLEXIBIL APA 60 CM BUC 30.00*9

Număr anunț
DA26854015
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE CLUJ-NAPOCA (CUI 4288063)
Furnizor / câștigător
DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.199,41 RON
Valoare atribuită
3.199,41 RON
Data publicării
19.11.2020 00:00
Data finalizării
20.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.199,41 RON

din 3.199,41 RON estimat