Atribuită Cumpărare directă

Switch 5 porturi - 2 BUC. Switch 8 porturi - 2 BUC. Viteza : 10/100/1000 MBps Router wireless - 2 BUC> Antene : 3 , Dual-Band Porturi : 1xWAN , 4xLAN

Număr anunț
DA26837084
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica Bihor (CUI 4230398)
Furnizor / câștigător
RO ET CO INTERNATIONAL SA (CUI 3736380)
Cod CPV
32422000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
533,68 RON
Valoare atribuită
533,68 RON
Data publicării
17.11.2020 00:00
Data finalizării
19.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

533,68 RON

din 533,68 RON estimat