Atribuită Cumpărare directă

BUTELIE 59 L 1 BUC POMPA SUBMERSIBILA 1 BUC TEAVA PVC 160 -2M 6 BUC

Număr anunț
DA26840640
Autoritate contractantă
COMUNA COSTESTI (CONSILIUL LOCAL COMUNA COSTESTI) (CUI 16403360)
Furnizor / câștigător
INSTAL COM TERM SRL (CUI 15862888)
Cod CPV
44115210-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.016,81 RON
Valoare atribuită
1.016,81 RON
Data publicării
17.11.2020 00:00
Data finalizării
18.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.016,81 RON

din 1.016,81 RON estimat