Atribuită Cumpărare directă

Acumulator CSB 12V9Ah

Număr anunț
DA26836008
Autoritate contractantă
Parchetul de pe langa Curtea de Apel Alba (CUI 16774199)
Furnizor / câștigător
INFOGRUP SRL (CUI 8266084)
Cod CPV
31434000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.050 RON
Valoare atribuită
1.050 RON
Data publicării
17.11.2020 00:00
Data finalizării
18.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.050 RON

din 1.050 RON estimat