Atribuită
Cumpărare directă
Set stalpi volei - sistem de stalpi volei profesional, telescopic monotubular de volei din aluminiu conform normative FRV, F.I.V.B. - construit în întregime din aliaj de aluminiu, cu secțiune armată pentru stabilitate și rezistență sistemului; - bucșe și capace din aluminiu armături centrale în secțiune robustă din aliaj special de aluminiu 6005; - troliu inovator de întindere; - manivela pentru tensionarea plasei si pentru reglarea înălțimii stâlpilor detașabile și plasate în afara stâlpului; - cablu fileului este agățat direct, la capătul superior cablul alunecă pe o rolă de oțel montată pe un rulment; - patine din nailon fixate în interiorul stâlpului pentru a facilita alunecarea; - sistem vopsit în gri metalizat cu pulberi epoxidice;’ - greutate totală aproximativ 40 kg.; - secțiunea exterioară a stâlpului 120x100 mm.
- Număr anunț
- DA26841731
- Autoritate contractantă
- Clubul Sportiv Universitar Oradea (CUI 8783960)
- Furnizor / câștigător
- TARABOSTES S.R.L. (CUI 18394315)
- Cod CPV
- 37452910-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.521,01 RON
- Valoare atribuită
- 7.521,01 RON
- Data publicării
- 17.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.