Atribuită Cumpărare directă

SELGROS SUNCA PORC AFUMAT KG 26,350 1 359,94 CARNE TOCATA PORC KG 31,520 1 461,45 PIEPT DE PUI DEZ.F.P. TAV KG 29,960 1 499,43 PIEPT PUI DEZOSAT.F.PIELE KG 10,000 1 233,40

Număr anunț
DA26849544
Autoritate contractantă
CENTRUL DE RECUPERARE SI REABILITARE NEUROPSIHIATRICA BRANCOVENESTI (CUI 4322912)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15110000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.554,37 RON
Valoare atribuită
1.554,37 RON
Data publicării
18.11.2020 00:00
Data finalizării
19.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.554,37 RON

din 1.554,37 RON estimat