Atribuită
Cumpărare directă
Realizarea portalului, administrarea acestuia, mentenanță și suport telefonic 24/24, cu un design modern și este gândit să ruleze pe toate platformele (PC, smartphone, etc.). Actualizarea legislativă va fi făcută permanent si respectă toate dispozițiile legale privind structura și conținutul site-ului în conformitate cu legislația europeană cu toate directivele POCA și hotărârile de guvern realizate în contextul pandemic
- Număr anunț
- DA26835579
- Autoritate contractantă
- COMUNA COSTULENI (CUI 4540631)
- Furnizor / câștigător
- 60 FPS STUDIO SRL (CUI 37699650)
- Cod CPV
- 72413000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 26.400 RON
- Valoare atribuită
- 26.400 RON
- Data publicării
- 17.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.