Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul include: CERC GIMNASTICA DIN PVC DIAMETRU 55 CM 10buc JALON CONIC INCHIS SUS 15buc BASTON JALOANE 15buc SCARA VITEZA 4 METRI 2buc CERCURI PLATE 1 SET MINGE OINA 120G 5buc COARDA DE SARIT 2,5 M 10buc PLASA TRANSPORT 10MINGI 1buc Detalii pe www.prosportequipment.ro
- Număr anunț
- DA26849966
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.1 LIMANU (CUI 28996083)
- Furnizor / câștigător
- PROSPORT SRL (CUI 5277275)
- Cod CPV
- 37400000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 884,87 RON
- Valoare atribuită
- 884,87 RON
- Data publicării
- 18.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.