Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL CONTINE : 1 MUFA LEGATURA KPE 90X90 #2000000392189 buc 10 55.042 2 MUFA LEG. KPE 63X63 #6420330008165 buc 10 19.7479 3 MUFA LEGATURA PE 32*32#6420330008134 #5948784001576 buc 20 6.6387 4 MUFA LEGATURA PE 25*25#6420330008127 #5948784001569 buc 10 4.958 5 COT KPE 32*1`` FE#6420330008318 #5948784001897 buc 20 4.958 6 COT KPE 25*3/4`` FE#6420330008295 #5948784001866 buc 10 3.7815 7 ELEMENT T 32*32*32#2000000102429#6420330008974 #5948784001750 buc 10 9.6639
- Număr anunț
- DA26863753
- Autoritate contractantă
- COMUNA GANESTI (CUI 4436852)
- Furnizor / câștigător
- SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
- Cod CPV
- 44115210-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.163,87 RON
- Valoare atribuită
- 1.163,87 RON
- Data publicării
- 19.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.