Atribuită
Cumpărare directă
RIEL MAN TOUCH OF LENOR AJAX FLOWER OF SPRING PRA MR.PROPER LEMON ALL 5L CLIN UNIV.BLUE PISTOL500M BREF BLUE AKTIV CHLORINE PRONTO SPR.SUPR.MULT.LIME NUFAR PT FAIANTA 1L DUCK AN.FR.DISCS REZ MARI DERMANET PEARL WHITE GLIC ALUFIX SACI MENAJ 110L 10 OTI SACI MEN.35L/50BUC JUART.H.IG.MAXI JUMBO2STR ONDA HART.IG.2STR40BUC FINE TO.PROS.PLIAT V 1ST DOMESTOS ATLANTIC 2L IGIENOL MULT.MAR V.DEZ.75 SANYTOL DEZINF.PARDOSELI TPS REZ. MOP BUMBAC MAR.L
- Număr anunț
- DA26851600
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC " SERBAN VODA " SLANIC (CUI 2845540)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.559,39 RON
- Valoare atribuită
- 1.559,39 RON
- Data publicării
- 18.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.