Atribuită Cumpărare directă

Comuna Cozmeni dorește să-și cumpere un DUSTER PRESTIGE BLUE DCI 115 4WD cu urmatoarele dotari/caracteristici tehnice: Culoare exterioara: NOIR NACRE Caracteristici tehnice vehicul si dotări aferente Lungime 4341 mm; Inaltime cu bare de pavilion: 1673 mm; Latime: maxim 2052 mm Caroserie: tip 5 usi SISTEM DE FRANARE/ SIGURANTA SI DIRECTIE ABS cu EBD si asistentă la frânarea de urgentă; Distribuție electronică a frânarii; ESP; ASR; Frânare de urgenta-AFU; Roti fata: discuri ventilate DV 280/24; Roti spate: Tambur T-9; Direcția-asistata electric; TRACTIUNE Cutie de viteze TL8 005; mecanica 6+1 trepte; Tracțiune: 4x4 nepermanent cu reductor; Autoturismul este echipată cu jante de aliaj usor 16” MOTOR Tip: motorina; Putere maximă: 85KW(115CP); Cuplu maxim: 260 CEE ( Nm); Capacitate cilindrică: 1461 cmc; Nivel de poluare: Euro 6 DOTARI Un set de 4 anvelope de vara 215/60 R17 M+S; Aer condiționat automat cu reglare monozona; Airbag frontal șofer / Airbag frontal pasager Airbaguri laterale fată; Airbag-uri laterale de tip cortina pentru pasagerii spate; Scaun șofer reglabil pe inaltime+lombar+cotiera centrala fata, Volan imbracat in piele neagra, reglabil pe inaltime si adancime; Achizitionarea acestui vehicul se va realiza prin Programul Rabla, deci pretul de 79512,58 se va scade cu o valoarea de 6500 lei, prin Programul Rabla.

Număr anunț
DA26840927
Autoritate contractantă
Comuna Cozmeni (CUI 14597953)
Furnizor / câștigător
MIDA SRL (CUI 6682144)
Cod CPV
34110000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
79.512,58 RON
Valoare atribuită
79.512,58 RON
Data publicării
17.11.2020 00:00
Data finalizării
18.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

79.512,58 RON

din 79.512,58 RON estimat